More Website Templates @ TemplateMonster.com. November19, 2012!

 

Ing. Peter Pištek, PhD. - pedagogický vedúci tímu

Bc. Jakub Dluhý

Absolvoval bakalárske štúdium v odbore Aplikovaná informatika na Univerzite Komenského na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky v Bratislave. Počas štúdia získal skúsenosti s programovacími jazykmi Pascal, C++, Python, PHP, databázovými systémami - SQL jazyk,  skúsenosti s počítačovými sieťami, Unixom a rôznymi PHP frameworkami.

Bc. Ľubor Ferenczy

Absolvent bakalárskeho štúdia v odbore Aplikovaná informatika na FPV UKF v Nitre. Získal skúsenosti s počítačovými sieťami, tvorbou webstránok, značkovacími jazykmi a programovacími jazykmi Java, C. Mimo štúdia spravuje unixové servery, najmä na úrovni poskytovania služieb v LAN sieťach.

Bc. Maroš Krajčovič

Absolvoval bakalárske štúdium v odbore Aplikovaná informatika na UKF FPV v Nitre. Počas štúdia získal skúsenosti s programovacím jazykom Java, C, počítačovými sieťami, databázovými systémami, vývojom webu. Má skúsenosti s administráciou Windows, Windows server a Unix platformami. Pracovné skúsenosti nadobudol aj vo firme SEPS a.s., kde testoval digitálne podpisovanie Java aplikácií a vytváral skriptá v jazyku Powershell pre vzdialenú administráciu vo Windows server prostredí.

Bc. Tomáš Petrík - študentský vedúci tímu

Absolvoval bakalárske štúdium v odbore Počítačové a komunikačné systémy a siete na FIIT STU v Bratislave. Počas štúdia získal skúsenosti s programovacím jazykom C, Java, C#, databázovými systémami - SQL jazyk, počítačovými sieťami LAN a WAN. Má skúsenosti s administráciou Windows, Unix a Android platformami. Pracovné skúsenosti nadobudol vo firmách Analytica Design s.r.o a WSD Europe s.r.o., kde vyvinul niekoľko Android aplikácií, ktoré využíva verejnosť.

Bc. Michal Valiček

Absolvoval bakalárske štúdium v odbore Počítačové a komunikačné systémy a siete na FIIT STU v Bratislave. Okrem iného sa venuje vnoreným systémom a mikropočítačom.

Bc. Peter Balga - tím opustil v decembri 2014

Bakalársky titul získal na FIIT STU, so zameraním na počítačové a komunikačné siete - v tomto štúdiu teraz pokračuje na inžinierskom stupni. Popri štúdiu je správca počítačovej siete na internáte Mladá Garda a pracuje v oblasti telekomunikácií.