Tím 3

Fakulta informatiky a informačných technológií STU


O PROJEKTE

SmartStore


Projekt je vytváraný pre predmet Tímový projekt.

Už samotný názov trochu napovedá, ktorým smerom sa naše zadanie bude uberať. Primárnym problémom, ktorý sa budeme snažiť vyriešiť, bude vymyslieť inteligentné riešenie, ktoré by uľahčilo skladovanie zásob vo väčšom sklade. Konkrétne sa budeme zaoberať uskladňovaním kníh v spoločnosti Martinus.

Predajnosť a dopyt po rôznych knihách raz klesá, inokedy stúpa. Hlavnou myšlienkou je preto prísť na spôsob, ktorý by podľa údajov o predajoch a aktuálnom počte kusov na sklade, dokázal rozumným riešením systematicky usporiadavať zásoby počas naskladňovania a vyskladňovania. Docieli sa tým efektívne využitie skladovacích priestorov a v neposlednom rade ušetrenie času a úsilia pracovníkov skladu, ktoré musia vynaložiť pri vybavovaní objednávok.

Členovia tímu


Peter Krátky

Pedagogický vedúci tímu

Som výskumník, ktorý má rád dáta. Zaujíma ma tiež kreatívna činnosť ako fotografovanie, či tvorba mobilných hier. Tvrdím, že v zdravom tele je zdravý duch, k čomu mi prispieva futbal, behanie, a akýkoľvek iný šport.

Ján Súkeník

Vlastník produktu

Po skončení päťročnice na FIITke som sa zatúlal medzi knihomoľov z Martinusu. Tam sa dozvedeli, že to viem s technikou a zverili mi na starosť zobrazovanie desaťtisícov produktov, vybavovanie tisícov objednávok a pomoc so stovkami skvelých nápadov. Na všetky však sami nestačíme a táto šestica sa nám rozhodla s jedným nápadom pomôcť.

Matej Červenka

Kvalita kódu, plánovanie a komunikácia

Zaujímam sa o všetko čo má štyri kolesá a motor, je to môj koníček už od môjho detstva a rád by som sa mu venoval aj "športovo" po vyštudovaní školy. Taktiež ma zaujímajú všetky aktuálne technologické vychytávky, medzi ktoré okrem iného patria aj drony. Svoj voľný čas si rád vyplním rodinnou prechádzkou so psom, či posedením s priateľmi pri dobrom pive.

Mária Dragúňová

Dokumentácia a plánovanie

V našej grupe mám pozíciu monoidu, ktorý ovláda z každého rožka troška a mojou povinnosťou je nielen úlohy vykonávať ale aj dokumentovať. Prácu si spríjemňujem dobrou hudbou všetkých možných žánrov. Nie som však len pasívny poslucháč, ale aj muzikant, ktorého saxofón však kvôli povinnostiam niekedy zapadá prachom.

Ondrej Kudláč

Testovanie

Leziem ti na nervy a chceš sa ma na pár dní zbaviť? Podaj mi moje turistické topánky, pridaj dvoch parťákov a vypusti do hôr. Vrátim sa, až ich celé prejdem. Ak ma chceš odmeniť, nekupuj mi nové auto, ale čo najstaršie a určite nemôže byť v dobrom stave, pretože by som sa v ňom potom nemal dôvod vŕtať. Ale pozor! Vek technológii, s ktorými ma baví pracovať, naopak musí byť čo najmenší.

Matúš Salát

Technická podpora a kvalita kódu

V našej skupine som jednoznačne najväčší gurmán a hudobný znalec. Okrem spríjemňovania nálady okoliu, trávim veľmi rád svoj čas s rodinou a priateľkou. Obľubujem diskutovanie, počínajúc kebabom a končiac veľkým treskom. V oblasti IT sa najviac zaujímam o moderné a inovatívne technológie, ktoré sa pomaly prebíjajú vo svete zastaraných technológií.

Martin Šidlo

Verziovanie a dizajn

Medzi moje záľuby patria šport, cestovanie, spoznávanie nových kultúr a ľudí. Vo svojom voľnom čase sa venujem aj folklórnemu tancu. Tancujem od svojich 8 rokov a momentálne som členom súboru pôsobiaceho na univerzite, FS Technik.

Lukáš Šimek

Dokumentácia a riziká

Šport akéhokoľvek druhu patrí medzi moje najväčšie záľuby. Zima, leto, vždy sa niečo nájde. Od mala sa venujem futbalu a aktívne hrávam za FC Zohor. Ak sa nájde čas, nepohrdnem ani cestnou cyklistikou. Voľné chvíle si rád skrátim hraním na gitare.

Zápisky zo stretnutí

Sumarizácia

Dokumentácia

  • Projektová dokumentácia k inžinierskemu dielu zobraziť
  • Projektová dokumentácia k riadeniu zobraziť

Kontakt


Tímový email: tim3fiit@googlegroups.com

Vedúci tímu: peter.kratky@stuba.sk

Sedenia tímu: Pondelok (16:00 - 18:40), 3.28

Adresa: Fakulta informatiky a informačných technológií STU v Bratislave
Ilkovičova 2, 842 16 Bratislava 4
Údaje máp
Údaje máp ©2017 Google
Údaje mápÚdaje máp ©2017 Google
Údaje máp ©2017 Google
Mapa
Satelitné