O čo tu vlastne ide ?

ČO JE Pinta.sk ?

Pinta.sk je moderné webové rozhranie na sprostredkovanie mikro-práce. Nazov je odvodený z anglického "pin task", pripni úlohu. Pinta.sk sa od ostatných konkurečných aplikácií líši moderným a prepracovaným používateľkým rozhraním, podporou veľkého množstva typov úloh a zabávným a pútavým spracovaním, ktoré Vás núti "pracovať" viac a viac.


Pre pracantov máme pripravené :

 • prepracované a príjemné použivateľké rozhranie,
 • kreditný systém a možnosti výmenného obchodu,
 • systém evolúcie (vývoja používateľa),
 • karma systém (obľúbenosť úloh, zadávateľov aj pracantov),
 • sociálnu integráciu a možnosť súperiť s priatelmi.


Zadávatelia sa môžu tešiť na :

 • množstvo nažhavených pracantov,
 • rozsiahle možnosti definovania úloh s vysokou mierou automatizácie,
 • možnosti detailne špecifikovať cielovú skupinu na základe :
  • pohlavia,
  • veku,
  • krajiny,
  • vzdelania,
  • zručností,
  • karmy,
  • a iných atribútov.
 • A v neposlednom rade na kvalitnú podporu pripravenú pomôcť v akejkoľvek situácii.


PREČO TO ROBÍME?

Získanie rýchlej, kvalitnej a pomerne lacnej spätnej väzby je v súčasnosti vzácne. Nezávisle od konkrétnej oblasti, kvalitná spätná väzba je základom pokiaľ chceme urobiť správne rozhodnutie. Je dobrým nápadom investovať do vývoja mobilnej aplikácie na predaj pafrémov? Budú si zákazníci takouto formou parfémy kupovať? Pinta.sk ponúka ideálne možnosťi ako získať rýchlo a lacno kvalitný spätnú väzbu na takéto ale aj o mnoho zložitejšie a sofistikovanejšie otázky či úlohy. Pinta.sk sa však nezameriava iba na marketing, má využitie napríklad aj v akademickej oblasti. Pracujete na diplomovej či dizertačnej práci a radi by ste si overili Vašu hypotézu, či porovnali výsledky s ľudským vnímaním? Pinta.sk je tu aj pre Vás!


AKO TO FUNGUJE ?

V prípade že chcete našu službu využiť na privyrobenie, jednoducho sa zaregnistrujete na Pinta.sk a po vyplnení základných údajov ste ihneď schopný vykonávať dostupné úlohy. Ich úspešným vykonávaním získavate karmu a sú Vám prístupné stále lukratívnejie úlohy.


V prípade zadávateľov je rovnako nutné zaregistrovať sa. Ďalej už len vytvoríte požadovaný typ úlohy, pomocou kúpených kreditov naplníte peňaženku pre danú úlohu a čakáte na výsledky. Tie budú automaticky spracované našim systémom a prezentované v jednoduchej a informatívnej forme.

Kto to má všetko na svedomí ?

Produktový vlastník
Dusan Zelenik

Ing. Dušan Zeleník

Navštevoval Gymnázium Juraja Hronca v Bratislave. Absolvent inžinierskeho štúdia na FIIT STU v odbore Softvérové inžinierstvo.Spolu so svojím tímom sa zúčastnil medzinárodnej súťaže Imagine Cup, kde vo svetovom finále v Paríži vybojovali striebro. Inovatívna aplikácia sa venuje manažovaniu spotreby energie. Jeho najväčšia vášeň je Ruby on Rails. Medzi jeho najúspešnejšie projekty patrí dotankoch.sk, ktorý spracúvava a analyzuje dáta z NRSR. Tohto času dokončuje doktorandské štúdium na FIIT STU. V rámci svojho štúdia sa zaoberá vzormi správania používateľa, dolovaniu dát na internete a odporúčaniu.

Manažér komunikácie/Vedúci tímu
Martin Toma

Bc. Martin Toma

Volám sa Martin mám 22 rokov a v tíme sa starám o to, aby sme spolu komunikovali čo možno najefektívnejšie. Zabŕdam však skoro do každej oblasti nakoľko plním aj funkciu vedúceho projektu a chcem mať vo všetkom prehľad. Som absolventom bakalárskeho štúdia na FIIT STU, rád sa venujem najmä soft-skills oblasti a zaujímamam sa o start-up scénu a agilné metódy. V súkromí si rád zájdem zašportovať, mám rád dobrú hudbu, chutné jedlo a pekné ženy. Mojím mottom je : "Everything is possible with the right attitute!"

Manažér rizík
Filip Bednarik

Bc. Filip Bednárik

Volám sa Filip, v tíme zastávam pozíciu hlavného softvérového architekta a popri tom sa venujem manažérstvu rizík.Okrem svojich programátorských povinností zastávam aj úlohu inšpektora pri prehliadkach zdrojového kódu. Vyštudoval som bakalára na FIITke a mám dlhoročné skúsenosti s prácou vo firmách na tvorbe rozličných webov. Vo voľnom čase sa venujem kamarátom, gitare a sem tam si niečo nakódim. Motto: "Keď sa všetci chytíme vesla tak hádam niekam doveslujeme".

Manažér rozvrhu a plánovania
Robert Cerny

Bc. Róbet Černý

Volám sa Robo, mám 22 rokov a v tíme zastávam úlohu manaźéra plánovania a organizácie. Dozerám na správnosť priebehu stretnutí, usmerňujem komunikáciu a dozerám na dodržiavanie dohodnutých termínov pre plnenie potrebných úloh. Náš tím je agilný a moja metodika SCRUM-u je prispôsobená našim podmienkam. Som taktiež absolventom bakalárskeho štúdia na FIIT STU v obore informatika. Mám praktické skúsenosti s vývojom webových aplikácií a som otvorený novým možnostiam a prístupom. Voľný čas trávim cestovaním, športovaním, počúvaním hudby a hladaním zmyslu života. Motto: “Shut up and squat”.


Manažér kvality
Patrik Strba

Bc. Patrik Štrba

Už niekoľko rokov sa zaujímam o startup scénu a pracujem pre spoločnosť Nicereply, ktorá vznikla ako úspešný produkt spoločnosti Websupport. Mám dlhoročné skúsenosti s vývojom webových aplikácií hlavne v jazyku PHP. Rád chodím na zaujímavé prednášky a taktiež sa zaujímam o nové technológie, preto pre mňa nie je nové prostredie prekážkou. Mám skúsenosti s marketingom a riadením vlastnej firmy (webhostingová spoločnosť).

Manažér dokumentácie
Marek Lences

Bc. Marek Lenčéš

Moje meno je Marek a v tíme PintaGroup zohrávam úlohu manažéra dokumentácie. Kontrolujem jej stav, zabezpečujem jej konzistentnosť, bezchybnosť a som zodpovedný za jej finálne prezentovanie. Štúdium som absolvoval na FIIT STU a počas štúdia som sa priučil mnohým veciam. Medzi moje záľuby patrí navrhovanie 3D dizajnov interiérov, ale aj exteriérov budov, tiež modelovanie 3D grafiky vo všeobecnosti, oprava notebookov a kšeftovanie s elektronikou, príležitostne aj indoorové športy, napríklad biliard, bowling, či stolný tenis. V živote sa riadim heslom: "Keď už druhému jamu kopeš, tak aspoň poriadne hlbokú".

Manažér monitorovania
Miroslav Molnar

Bc. Miroslav Molnár

Moje meno je Miroslav, v tíme zastávam úlohu monitorovania projektu. Baví ma kreatívna činnosť a často sa podieľam na hľadaní nových funkcionalít v systéme. Som absolvent FIT VUT a vo svojom voľnom čase sa venujem športu a záhradkárstvu. Moto: “Život je krutý, život je pes a pes je najlepší priateľ človeka.”

Manažér podpory vývoja
Miroslav Vojtus

Bc. Miroslav Vojtuš

Ročná prax vo firme Pantheon technologies s.r.o. (pol roka sieťové technológie, pol roka vývoj webového systému). 2 a pol ročná prax tvorby jednoduchých webových aplikácii (PHP, HTML, CSS, JS...). Všeobecné skúsensoti: JAVA - intermediate, C/C++ - basics, MYSQL(databases) - basics, ROR - basics, PHP - intermediate (long without practice).

Dokumenty

Všetky dokumenty súvisiace s predmetom Tímový Projekt I a II.

Zimný semester

# autor dátum súbor
Bc. Mirolav Molnár 30.09.2013
Bc. Marek Lenčéš 14.10.2013
Bc.Miroslav Vojtuš 21.10.2013
Bc. Marek Lenčéš 28.10.2013
Bc. Róbert Černý 04.11.2013
Bc. Filip Bednárik 11.11.2013
Bc. Patrik Štrba 18.11.2013
Bc. Martin Toma 25.11.2013
Bc. Miroslav Molnár 02.12.2013
Bc. Marek Lenčéš 09.12.2013
# autor dátum súbor
Inz. dielo 12.12.2013
Riadenie 12.12.2013

Letný semester

# autor dátum súbor
Bc. Marek Lenčéš 25.02.2014
Bc. Miroslav Molnár 04.03.2014
Bc.Martin Toma 11.03.2014
Bc. Róbert Černý 18.03.2014
Bc. Marek Lenčéš 25.03.2013
Bc. Patrik Štrba 01.04.2014
Bc. Miroslav Vojtuš 08.04.2014
Bc. Miroslav Molnár 15.04.2014
Bc. Marek Lenčéš 06.05.2014
# autor dátum súbor
Inz. dielo 22.05.2014
Riadenie 22.05.2014
Celková dokumentácia 22.05.2014

Kontakt

Pinta.sk je o sprostredkovaní spätnej väzby. Preto budeme veľmi radi ak nám teraz práve Vy svojou spätnou väzbou pomôžete zvýšiť kvalitu tejto aplikácie. Akékoľvek nápady, požiadavaky veľké čí malé nám prosím neváhajte zaslať pomocou formulára nižšie. ĎAKUJEME!

Kontaktné údaje

 • contact@pinta.sk
 • (+421) 944 418 712
 • Pinta.sk
  FIIT STU, Ilkovičova 2, 841 01 Bratislava
  Slovenská republika