Koniec letného semestra

Na konci letného semestra sa nám podarilo vytvoriť funkčnú aplikáciu, ktorá spĺňa požiadavky zadefinované na začiatku zimného semestra. Aplikácia je vytvorená pre Android a Windows Phone. Zatiaľ čo pre Android je hra plne funkčná, Windows Phone sa nachádza vo fáze prototypu.

Postup do semifinale TP CUP

Dňa 25.4.2012 sa náš tím zúčastnil študentskej vedeckej konferencie IIT SCR, ktorá sa uskutočnila na FIIT STU. Po ohodnotení odbornou komisiou sa nám podarilo postúpiť do semifinále v súťaží TP CUP. Semifinále sa uskutoční dňa 14.6.2012

Koniec zimného semestra

V rámci zimného semestra sa nám podarilo vytvoriť prototyp hry, ktorý ponúka nasledovné možnosti:

  • Quick Game – súboj proti botom a avatarom (umelá inteligencia)
  • Multiplayer Game – Možnosť hrania dvoch hráčov cez WiFi
  • Online Game – Ukážka Online hry viacerých avatarov
Ukážky prototypu je možné si prezrieť v časti Ukážky.

Oslabenie tímu

V zimnom semestri sme boli oslabení o jedného člena tímu. Jaroslav Vinarčík už nie je členom tímu nakoľko sa rozhodol ukončiť štúdium. Ďakujeme Jarovi za prácu, ktorú pre tím stihol odviesť.

Výpadok servera

Kvôli neznámej chybe bol náš server dňa 26.10.2011 z bezpečnostných dôvodov vyradený z prevádzky. Táto stránka je posledná záloha webového sídla tímu. Momentálne prebieha analýza pôvodných dát, ktoré nám budú sprístupnené po schválení administrátorov. Dovtedy máme bohužiaľ iba obmedzené možnosti pravidelnej aktualizácie stránky, resp. používania ďalších webových nástrojov. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.